ASUS
ASUS ROG Strix Xg27Acms 27" Monitor (zwart)
Monitor · Artikelnummer 90LM0BE0-B01171 · EAN 4711387924341
- Schermdiagonaal
- 27 inch
- Resolutie
- QHD (2560×1440)
- Verversingsfrequentie
- 320 Hz
- Paneeltype
- IPS
ASUS ROG Strix Xg27Acms 27" Monitor (zwart) — Een uitzonderlijk snelle 27 inch 1440p-monitor met 320 Hz refresh rate en 1ms respons, gericht op esports-gamers.
Laagste totaalprijs (incl. verzending) € 379,00 bij Bol.com
Laagste productprijs: € 370,54 (excl. verzending)
Op voorraad · 1 werkdag · gratis verzending
Prijzen
6 winkels, gesorteerd op wat je echt betaalt: prijs plus verzendkosten.
Prijzen bijgewerkt 6 winkels, 6 op voorraad
| Winkel | Levering | Prijs | Verzending | Totaal | Naar de winkel |
|---|---|---|---|---|---|
| Bol.com Laagste totaalprijs | 1 werkdag | € 379,00 | gratis | € 379,00 | Bekijk bij Bol.com |
| Galaxus | 2 werkdagen | € 379,00 | gratis | € 379,00 | Bekijk bij Galaxus |
| MediaMarkt | 1 werkdag | € 379,00 | gratis | € 379,00 | Bekijk bij MediaMarkt |
| Senetic | 5 werkdagen | € 370,54 | € 15,05 | € 385,59 | Bekijk bij Senetic |
| Alternate | 1 werkdag | € 399,00 | gratis | € 399,00 | Bekijk bij Alternate |
| CAPS | 2–4 werkdagen | € 396,76 | € 5,95 | € 402,71 | Bekijk bij CAPS |
Totaal = prijs + verzending · ~ = verzending onbekend · Levertijd in werkdagen, volgens de winkel · Wij ontvangen mogelijk een commissie; prijs en volgorde veranderen daar niet door.
vanaf € 370,54 bij 6 winkels; met verzending erbij betaal je nu bij Bol.com het minst. De laagste prijs ligt 20% hoger dan 30 dagen geleden.
Prijsverloop
Beweeg over de grafiek om de prijs op een dag te zien. Kies een winkel om zijn eigen verloop te tonen.
Prijsinzicht
- Laagste 12 maanden € 309,00
- Laagste 6 maanden € 309,00
- Gemiddeld 90 dagen € 343
- Hoogste 12 maanden € 399,00
Specificaties
| Schermdiagonaal | 27" |
|---|---|
| Resolutie | QHD (2560×1440) |
| Verversingsfrequentie | 320 Hz |
| Paneeltype | IPS |
| Responstijd | 1 mm |
| Horizontale Resolutie | 2560 |
| Verticale Resolutie | 1440 |
|---|---|
| Beeldverhouding | 16:9 (breedbeeld) |
| Pixeldichtheid | 109 PPI |
| Pixel Pitch | 0,23 mm |
| Gebogen scherm | Nee |
| Schermcoating | Mat (anti-glare) |
Scherm
| Schermdiagonaal | 27" |
|---|---|
| Horizontale Resolutie | 2560 |
| Verticale Resolutie | 1440 |
| Resolutie | QHD (2560×1440) |
| Beeldverhouding | 16:9 (breedbeeld) |
| Pixeldichtheid | 109 PPI |
| Pixel Pitch | 0,23 mm |
Paneel
| Paneeltype | IPS |
|---|---|
| Gebogen scherm | Nee |
| Schermcoating | Mat (anti-glare) |
HDR
| HDR | High Dynamic Range 10 (HDR10), DisplayHDR 400 |
|---|---|
| HDR Certificering | DisplayHDR 400 |
| Piek Helderheid (HDR) | 500 nits |
Prestaties
| Verversingsfrequentie | 320 Hz |
|---|---|
| VRR Max | 320 Hz |
| Responstijd | 1 mm |
| Responstijd (MPRT) | 0,3 mm |
| Adaptive sync | NVIDIA G-Sync |
| G-Sync Module | Nee |
Beeld
| Helderheid | 350 nits |
|---|---|
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Kleurdiepte | 10 bit |
| sRGB | 130 |
| DCI-P3-dekking | 94 |
| Kijkhoek (H) | 178 |
| Kijkhoek (V) | 178 V |
Aansluitingen
| HDMI-poorten | 1 |
|---|---|
| HDMI-versie | 2.1 |
| DisplayPort | 1 |
| DisplayPort-versie | 1.4 |
| USB-C-poorten | 1 |
| USB-C Power Delivery | 15 W |
| USB Hub Poorten | 1 |
| 3,5 mm audio-uitgang | Ja |
Features
| Ingebouwde KVM-switch | Nee |
|---|
Ergonomie
| VESA-montage mogelijk | Ja |
|---|---|
| Hoogteverstelbaar | Ja |
| Hoogteverstelling | 120 mm |
| Kantelen | Ja |
| Draaien | Ja |
| Pivot (kantelbaar naar staand) | Ja |
Energie
| Energieklasse | F |
|---|---|
| Verbruik/1000h | 26 |
| Energieklasse (HDR) | G |
Afmetingen
| Breedte | 614 mm |
|---|---|
| Hoogte | 392 mm |
| Hoogte zonder Standaard | 367 mm |
| Diepte | 218 mm |
| Diepte zonder Standaard | 60 mm |
| Gewicht | 6,52 kg |
| Gewicht zonder Standaard | 3,81 kg |
| Kleur | Zwart |
Product Informatie
| Merk | ASUS |
|---|---|
| EAN | 4711387924341 |
| Releasedatum | 04-05-2025 |
Klopt er iets niet? 55 gecontroleerde velden in 11 groepen.
Ons oordeel
Een uitzonderlijk snelle 27 inch 1440p-monitor met 320 Hz refresh rate en 1ms respons, gericht op esports-gamers. Het Fast IPS-paneel combineert snelheid met betere kleuren dan traditionele gaming-panelen, terwijl DisplayHDR 400 enige HDR-diepte toevoegt.
Door Redactie PCBuildMate, bijgewerkt op · Zo beoordelen wij
Pluspunten
- Extreme 320 Hz refresh rate met 1ms respons, ideaal voor esports en snelle games
- Fast IPS-paneel met brede kijkhoeken en goeie kleuren voor een gaming-monitor
- DisplayHDR 400 met 500 nits piek voor merkbare HDR-verbetering in modern content
- Volledig verstelbare voet met hoogte, kantel, draai en draaifunctie
- 10-bit kleurdiepte en 130% sRGB-bereik voor scherpe visuals naast gaming
Minpunten
- Slechts 15W USB-C power delivery: te weinig voor laptop-oplading
- Zeer gespecialiseerd monitor die volle waarde alleen haalt met videokaarten boven de 4080-klasse
- Geen native G-Sync module: afhankelijk van G-Sync Compatible compatibiliteit
Geschikt voor
- Esports-gamers met high-end videokaarten
- Professionele gamers die competitief willen spelen op hoge framerates
Minder geschikt voor
- Kantoor- en creatief werk waar lagere refresh rates volstaan
- Budgetbewuste gamers die 144-240 Hz al volledig benutten
Meer over dit product
Rog Strix Xg27Acms 27″: 320 Hz en Fast IPS
De 320 Hz refresh rate is het uiterste in vandaag’s gaming-monitor-aanbod, gecombineerd met 1440p scherpte. Dit formaat en deze resolutie vormen een sweet spot tussen bureaublad-detail en gaming-vloeiendheid. Het Fast IPS-paneel levert daar bovenop fatsoenlijke kleuren en kijkhoeken, wat deze monitor onderscheidt van pure TN-gaming-schermen.
Aansluitingen en HDR op deze Rog Strix
DisplayPort 1.4 haalt de volle 320 Hz op 1440p zonder compromis. HDMI 2.1 ondersteunt moderne consoles, en de USB-C-poort met 15W power delivery kan lichte apparaten bijzetten, al is dat geen laptop-oplader. DisplayHDR 400 met 500 nits piek geeft merkbare HDR-inhoud in games, zonder de extremere helderheid van HDR 600 of 1000.
G-Sync Compatible en ergonomie van de Rog Strix Xg27Acms 27″
G-Sync Compatible met adaptive sync elimineert tearing zonder een hoogwaardige NVIDIA-module. Hoogte-, kantel-, draai- en draaiverstelling bieden volledige ergonomie. VESA 100×100 past op standaard-armen.
Voor wie is deze monitor
Perfect voor esports-gamers met krachtige videokaarten die ultra-hoge framerates willen uitbuiten. Wie kleur-gevoelig werk doet of lagere refresh rates accepteert, vindt elders betere waarde.
Vergelijk dit product met alle monitoren in ons overzicht.
Deze producttekst is gebaseerd op fabrieksspecificaties en onafhankelijke reviews en is opgesteld volgens onze redactieregels. Prijzen en beschikbaarheid komen rechtstreeks van de webshops en we werken ze minimaal twee keer per dag bij. Wij testen hardware niet zelf.
Wat recensenten ervan vinden
Wat de eigenaars zelf melden, is vooral dat er weinig misgaat: in 2 van de 5 bronnen komt terug dat er weinig klachten zijn. Een Reddit-gebruiker schrijft dat hij geen dode pixels heeft gezien en verder tevreden is, en de verzamelde klantenreviews zijn grotendeels positief. Kleuren en kijkhoeken worden door de bezitters als goed beoordeeld, al zegt een van hen recht voor het scherm te zitten.
Tegenover die rustige uitkomsten staan een paar concrete puntjes. In 1 van de 5 bronnen meldt iemand dat zwart-crush zichtbaar is, iets wat met Shadow Boost te verhelpen valt, en dezelfde gebruiker krijgt de overklokte verversingssnelheid niet stabiel. Een YouTube-maker die het scherm in Counter-Strike gebruikt adviseert bij een lage framerate in Windows terug te vallen op een lagere verversingssnelheid, waarmee hij aangeeft dat je de snelheid op de game af moet stemmen. Wie op afwerking selecteert, mist de ingebouwde speakers en een KVM-switch.
- Een Reddit-gebruiker meldt geen dode pixels en geen klachten, en de geaggregeerde klantenreviews zijn grotendeels positief.1 van de 2 recensies (ze spreken elkaar tegen)
- Zwart-crush komt voor en wordt door de betreffende gebruiker gecorrigeerd met Shadow Boost.1 van de 2 recensies (ze spreken elkaar tegen)
- De overklokte verversingssnelheid is bij één gebruiker niet stabiel; hij draait het scherm stabiel op 300 Hz.1 van de 2 recensies (ze spreken elkaar tegen)
- Een bezitter beoordeelt kleuren en kijkhoeken als goed, maar geeft aan recht voor het scherm te zitten.1 van de 2 recensies (ze spreken elkaar tegen)
- De laboratoriummeting bevestigt een hoge paneelkwaliteit met 99,8% sRGB-dekking en 550 cd/m² piekhelderheid.1 van de 2 recensies (ze spreken elkaar tegen)
- Het verbruik van 24,8 W in bedrijf komt uit op energieklasse F.1 van de 2 recensies (ze spreken elkaar tegen)
- Onafhankelijke ervaringen zijn schaars; de 41 verzamelde klantenreviews komen gemiddeld uit op 4,3 sterren.1 van de 2 recensies (ze spreken elkaar tegen)
- In Counter-Strike haalt de hoge verversingssnelheid alleen effect wanneer de processor kan boosten; de maker adviseert de fps te beperken en Enabled + Boost te gebruiken.1 van de 2 recensies (ze spreken elkaar tegen)
Gelezen op : chip.de, testberichte.de, reddb.ai, youtube.com, youtube.com.
Vergelijkbaar
Alternatieven in dezelfde prijsklasse
- 27C2A 27" Monitor (zwart)
vanaf € 349,00
- MAG 342CQRF E20 34" Monitor (zwart)
vanaf € 265,00
- MAG 274QPF X32 gaming 27" Monitor (zwart)
vanaf € 285,15
- CU34G4ZCA Curved gaming 34" Monitor (zwart)
vanaf € 299,00
Vergelijkbare monitoren (8)
- LG 32U720A-B Ultra USB-C 31.5" Monitor (zwart)
vanaf € 266,99
- ASUS TUF VG27AQM5A Quad 27" Monitor (zwart)
vanaf € 262,82
- ASUS ROG Strix XG27ACMEG Wide Quad 27" Monitor (zwart)
vanaf € 267,21
- Philips Evnia 34M2C5501A 34" Monitor (wit)
vanaf € 279,00
- AOC 25G4KUR 24.5" Monitor (zwart)
vanaf € 280,13
- ASUS TUF VG27UQEL5A 4K 27" Monitor
vanaf € 263,71
- ASUS TUF VG34VQL3A Wide Quad 34" Monitor (zwart)
vanaf € 311,59
- Dell Pro 14 Plus Portable P1425 14" Monitor (zilver)
vanaf € 264,74
Reviews
Dit product heeft nog geen goedgekeurde reviews.










