Menu
Producten

BenQ

BenQ MA270S 5K Nano Gloss 27" Monitor (wit)

Monitor · EAN 4718755097348

Schermdiagonaal
27 inch
Resolutie
5K (5120×2880)
Verversingsfrequentie
70 Hz
Paneeltype
IPS

BenQ MA270S 27" 5K Nano Gloss Monitor (White) is een sterke keuze voor Mac-creators die scherpe tekst en een veelzijdige Thunderbolt-hub belangrijk vinden.

Laagste totaalprijs (incl. verzending) € 989,00 bij Megekko

Op voorraad · 2 werkdagen · gratis verzending

Bekijk bij Megekko

Vergelijk 3 winkels

Prijzen

3 winkels, gesorteerd op wat je echt betaalt: prijs plus verzendkosten.

Prijzen bijgewerkt 3 winkels, 2 op voorraad

3 winkels, gesorteerd op totaalprijs inclusief verzending; 2 op voorraad. Bijgewerkt .
Winkel Levering Prijs Verzending Totaal Naar de winkel
Megekko Laagste totaalprijs 2 werkdagen € 989,00 gratis € 989,00 Bekijk bij Megekko
Galaxus 6–9 werkdagen € 1.062,67 gratis € 1.062,67 Bekijk bij Galaxus
Bol.com Niet op voorraad € 999,00 gratis € 999,00 Bekijk bij Bol.com

Totaal = prijs + verzending · ~ = verzending onbekend · Levertijd in werkdagen, volgens de winkel · Wij ontvangen mogelijk een commissie; prijs en volgorde veranderen daar niet door.

vanaf € 989,00 bij 3 winkels; inclusief verzending is Megekko nu de voordeligste. 2 van de 3 winkels hebben hem op voorraad. De laagste prijs daalde de afgelopen 30 dagen met 1%.

Prijsverloop

Laagste winkelprijs per dag sinds 23 april 2026, van € 923,22 tot € 999,00 € 914 € 938 € 961 € 985 € 1.008 apr ’26 jun ’26 jul ’26 aug ’26 sep ’26 okt ’26 nov ’26 laagste in 6 maanden · € 923,22 € 989 nu

Beweeg over de grafiek om de prijs op een dag te zien. Kies een winkel om zijn eigen verloop te tonen.

Prijsinzicht

  • Laagste 12 maanden € 923,22
  • Laagste 6 maanden € 923,22
  • Gemiddeld 90 dagen € 989
  • Hoogste 12 maanden € 999,00

Specificaties

Belangrijkste
Schermdiagonaal 27"
Resolutie 5K (5120×2880)
Verversingsfrequentie 70 Hz
Paneeltype IPS
Responstijd 5 mm
Horizontale Resolutie 5120
Meer specificaties
Verticale Resolutie 2880
Beeldverhouding 16:9 (breedbeeld)
Pixeldichtheid 218 PPI
Gebogen scherm Nee
Schermcoating Glanzend
HDR Ja

Scherm

Schermdiagonaal 27"
Horizontale Resolutie 5120
Verticale Resolutie 2880
Resolutie 5K (5120×2880)
Beeldverhouding 16:9 (breedbeeld)
Pixeldichtheid 218 PPI

Paneel

Paneeltype IPS
Gebogen scherm Nee
Schermcoating Glanzend

HDR

HDR Ja
HDR Certificering VESA DisplayHDR 400
Piek Helderheid (HDR) 450 nits

Prestaties

Verversingsfrequentie 70 Hz
Responstijd 5 mm

Beeld

Helderheid 450 nits
Contrast Ratio 2000:1
Kleurdiepte 10 bit
sRGB 99
DCI-P3-dekking 99
Kijkhoek (H) 178
Kijkhoek (V) 178 V

Aansluitingen

HDMI-poorten 2
HDMI-versie HDMI 2.1
USB-C-poorten 4
USB-C Power Delivery 96 W
USB Hub Poorten 3
USB Hub Versie USB 3.2 Gen 2
3,5 mm audio-uitgang Ja

Audio

Ingebouwde speakers Ja
Speaker Vermogen 3 W

Features

Ingebouwde KVM-switch Ja
PiP/PbP Ja

Ergonomie

VESA-montage mogelijk Ja
Hoogteverstelbaar Ja
Hoogteverstelling 150 mm
Kantelen Ja
Draaien Ja
Pivot (kantelbaar naar staand) Ja

Afmetingen

Breedte 614 mm
Hoogte 579 mm
Hoogte zonder Standaard 368 mm
Diepte 220 mm
Diepte zonder Standaard 76 mm
Gewicht 8,64 kg
Gewicht zonder Standaard 5,7 kg
Kleur Wit

Product Informatie

Merk BenQ
EAN 4718755097348
Releasedatum 31-03-2026

Klopt er iets niet? 49 gecontroleerde velden in 11 groepen.

Ons oordeel

BenQ MA270S 27" 5K Nano Gloss Monitor (White) is een sterke keuze voor Mac-creators die scherpe tekst en een veelzijdige Thunderbolt-hub belangrijk vinden.

Door Redactie PCBuildMate, bijgewerkt op · Zo beoordelen wij

Pluspunten

  • 5K-resolutie en 218 ppi gaven in de MacStories-review duidelijk scherpere tekst dan het gebruikte 4K-scherm.
  • Nano Gloss leverde in reviews levendige kleuren op; Macworld meldde geen hinderlijke reflecties of oogvermoeidheid tijdens gebruik.
  • Twee Thunderbolt 4-poorten, extra USB-C en Smart KVM maken de monitor een veelzijdige Mac-hub.
  • Volledig verstelbare standaard met 150 mm hoogtebereik, tilt, swivel en pivot.

Minpunten

  • Geen ingebouwde webcam; de speakers klinken volgens MacStories duidelijk minder krachtig dan die van de Apple Studio Display.
  • De kunststof behuizing is forser dan de aluminium Apple Studio Display.
  • Vaste 70Hz zonder VRR en HDR zonder lokale dimming beperken gaming en HDR-mastering.

Geschikt voor

  • MacBook-werkplekken voor tekst, code en dagelijkse productiviteit
  • Foto- en videobewerking met behoefte aan 5K-detail, P3-kleur en Thunderbolt-connectiviteit

Minder geschikt voor

  • Competitief gamen met behoefte aan hoge verversing en VRR
  • Serieuze HDR-mastering of werkplekken met directe lichtbronnen achter de gebruiker

Meer over dit product

Nano Gloss bepaalt de kijkervaring

De Nano Gloss-laag bepaalt de kijkervaring sterker dan de resolutie alleen. MacStories vond tekst duidelijk scherper en kleuren levendiger dan op het eigen 4K-scherm; Macworld meldde tijdens gebruik geen hinderlijke reflecties of oogvermoeidheid. Dat voordeel is werkplekafhankelijk: wie een raam of lamp recht achter zich heeft, moet de monitor zorgvuldiger positioneren dan een mat model.

Is dit een alternatief voor de Apple Studio Display?

Voor een MacBook-werkplek biedt de MA270S een geloofwaardig alternatief wanneer aansluitflexibiliteit zwaarder weegt dan ingebouwde extra’s. MacStories noemt de behuizing forser en de speakers zwakker dan bij Apple; de webcam ontbreekt. Macworld waardeerde juist de extra hubmogelijkheden. De BenQ past daarom beter bij een losse webcam dan bij een alles-in-één werkplek.

Welke aansluiting activeert de hub?

De aansluitingen zijn veelzijdig, maar kabelkeuze en Mac-chip bepalen wat werkt. HDMI geeft volgens Macworld wel beeld, maar laadt de MacBook niet en activeert de hub niet; USB-C of Thunderbolt is nodig. MacStories koppelt Smart KVM aan Display Pilot 2. BenQ waarschuwt dat daisy chaining niet werkt op gewone M1- en M2-Macs, wel op Pro-, Max- en Ultra-configuraties.

HDR en gaming blijven bijzaak

De MA270S is geen logische keuze voor fanatieke gamers of serieuze HDR-mastering. TFTCentral merkt in zijn aankondiging op dat HDR beperkt blijft doordat lokale dimming ontbreekt; MacStories merkt op dat 70Hz bij scrollen zichtbaar kan zijn, maar voor productiviteit weinig verschil maakt. Voor donkere HDR-scènes of snelle games past een gaming- of OLED-monitor beter.

Een complete standaard, een kleine testbasis

De standaard maakt de monitor bruikbaar: Macworld noemt hoogteverstelling, kantelen, draaien en portretstand, maar beschrijft de behuizing als kunststof. De Visual Optimizer-sensor zit linksonder en viel op zonder storend te zijn. MacStories meldt geen wake- of sleep-problemen tijdens de reviewperiode. De publiek zichtbare RTINGS-samenvatting waarschuwt voor matige motion handling bij pc-gaming; details staan achter de betaalmuur.

Vergelijk dit product met alle monitoren in ons overzicht.

Redactie PCBuildMate

Deze producttekst is gebaseerd op fabrieksspecificaties en onafhankelijke reviews en is opgesteld volgens onze redactieregels. Prijzen en beschikbaarheid komen rechtstreeks van de webshops en we werken ze minimaal twee keer per dag bij. Wij testen hardware niet zelf.

Vergelijkbaar

Alternatieven in dezelfde prijsklasse

Reviews

Reviews laden...

Nog geen reviews

Wees de eerste die dit product beoordeelt.

Je hebt dit product al beoordeeld. Gebruik het potloodicoon bij je review om te bewerken.

€ 989,00 bij Megekko incl. verzending · 3 winkels
Bekijk
BenQ MA270S 5K Nano Gloss 27" Monitor (wit)

BenQ MA270S 5K Nano Gloss 27" Monitor (wit)

Vergelijken

    Voeg tot zes monitoren toe; zodra er twee in de lade zitten, zet je ze naast elkaar.

    Nog een monitor kiezen Vergelijk

    Jouw build

    BenQ MA270S 5K Nano Gloss 27" Monitor (wit)