Menu
Producten

Dell

Dell UltraSharp U2722DE 27" Monitor (zilver)

Monitor · EAN 5397184505014

Schermdiagonaal
27 inch
Resolutie
QHD (2560×1440)
Verversingsfrequentie
60 Hz
Paneeltype
IPS

Dell UltraSharp U2722DE is een 27-inch QHD-IPS-monitor die uitblinkt als dockingstation met 90W USB-C, RJ45, KVM en prima kleurnauwkeurigheid.

Laagste totaalprijs (incl. verzending) € 632,00 bij Bol.com

Op voorraad · 2 werkdagen · gratis verzending

Bekijk bij Bol

Vergelijk 2 winkels

Prijzen

2 winkels, gesorteerd op wat je echt betaalt: prijs plus verzendkosten.

Prijzen bijgewerkt 2 winkels, 2 op voorraad

2 winkels, gesorteerd op totaalprijs inclusief verzending; 2 op voorraad. Bijgewerkt .
Winkel Levering Prijs Verzending Totaal Naar de winkel
Bol.com Laagste totaalprijs 2 werkdagen € 632,00 gratis € 632,00 Bekijk bij Bol.com
Senetic 9 werkdagen € 679,42 € 15,05 € 694,47 Bekijk bij Senetic

Totaal = prijs + verzending · ~ = verzending onbekend · Levertijd in werkdagen, volgens de winkel · Wij ontvangen mogelijk een commissie; prijs en volgorde veranderen daar niet door.

vanaf € 632,00 bij 2 winkels; inclusief verzending is Bol.com nu de voordeligste. De laagste prijs ligt 60% hoger dan 30 dagen geleden.

Prijsverloop

Laagste winkelprijs per dag sinds 14 augustus 2026, van € 394,96 tot € 632,00 € 367 € 440 € 513 € 587 € 660 aug ’26 sep ’26 okt ’26 nov ’26 laagste in 6 maanden · € 394,96 € 632 nu

Beweeg over de grafiek om de prijs op een dag te zien. Kies een winkel om zijn eigen verloop te tonen.

Prijsinzicht

  • Laagste 12 maanden € 394,96
  • Laagste 6 maanden € 394,96
  • Gemiddeld 90 dagen € 493
  • Hoogste 12 maanden € 632,00

Specificaties

Belangrijkste
Schermdiagonaal 27"
Resolutie QHD (2560×1440)
Verversingsfrequentie 60 Hz
Paneeltype IPS
Responstijd 5 mm
Horizontale Resolutie 2560
Meer specificaties
Verticale Resolutie 1440
Beeldverhouding 16:9 (breedbeeld)
Pixeldichtheid 108 PPI
Pixel Pitch 0,23 mm
Gebogen scherm Nee
Schermcoating Mat (anti-glare)

Scherm

Schermdiagonaal 27"
Horizontale Resolutie 2560
Verticale Resolutie 1440
Resolutie QHD (2560×1440)
Beeldverhouding 16:9 (breedbeeld)
Pixeldichtheid 108 PPI
Pixel Pitch 0,23 mm

Paneel

Paneeltype IPS
Gebogen scherm Nee
Schermcoating Mat (anti-glare)

HDR

HDR Nee

Prestaties

Verversingsfrequentie 60 Hz
VRR Max 60 Hz
Responstijd 5 mm
Adaptive sync Nee
G-Sync Module Nee

Beeld

Helderheid 350 nits
Contrast Ratio 1000:1
Kleurdiepte 10 bit
sRGB 100
DCI-P3-dekking 95
Adobe RGB 92
Kijkhoek (H) 178
Kijkhoek (V) 178 V

Aansluitingen

HDMI-poorten 1
HDMI-versie 1.4
DisplayPort 1
DisplayPort-versie 1.4
USB-C-poorten 2
USB-C Power Delivery 90 W
USB Hub Poorten 4
USB Hub Versie 3.2 Gen 2
3,5 mm audio-uitgang Ja

Audio

Ingebouwde speakers Nee

Features

Ingebouwde KVM-switch Ja
PiP/PbP Ja

Ergonomie

VESA-montage mogelijk Ja
Hoogteverstelbaar Ja
Hoogteverstelling 150 mm
Kantelen Ja
Draaien Ja
Pivot (kantelbaar naar staand) Ja

Energie

Verbruik/1000h 20

Afmetingen

Breedte 612 mm
Hoogte 386 mm
Hoogte zonder Standaard 353 mm
Diepte 185 mm
Diepte zonder Standaard 49 mm
Gewicht 4,78 kg
Gewicht zonder Standaard 4,76 kg
Kleur Zilver

Product Informatie

Merk Dell
EAN 5397184505014
Releasedatum 01-08-2021
Garantie 3

Klopt er iets niet? 55 gecontroleerde velden in 12 groepen.

Ons oordeel

Dell UltraSharp U2722DE is een 27-inch QHD-IPS-monitor die uitblinkt als dockingstation met 90W USB-C, RJ45, KVM en prima kleurnauwkeurigheid. Minder geschikt voor gaming.

Door Redactie PCBuildMate, bijgewerkt op · Zo beoordelen wij

Pluspunten

  • USB-C-hub met 90W voeding, RJ45 en vier USB 3.2 Gen 2-poorten voor volledig docken via één kabel
  • IPS-paneel met 95% DCI-P3-dekking en 100% sRGB in de geëmuleerde modus, met sRGB-fabriekskalibratie per exemplaar
  • Vierzijdig randloos ontwerp met volledig verstelbare standaard (hoogte, tilt, swivel, pivot) en degelijke bouw
  • Auto KVM en DisplayPort-daisy-chain voor dubbele pc-opstellingen zonder extra hardware
  • 3 jaar Advanced Exchange-garantie inclusief Premium Panel-garantie (geen dode pixels)

Minpunten

  • 60 Hz zonder Adaptive Sync of G-Sync, en de Fast overdrive-modus veroorzaakt zichtbare halo's
  • Geen ingebouwde speakers voor een monitor in deze prijsklasse
  • Standaard 'Standard' modus kleurt groenig uit de doos; sRGB-preset is verplicht voor accurate kleuren

Geschikt voor

  • Thuiswerkers die één USB-C-kabel willen gebruiken voor laptopvoeding, netwerk, beeld en randapparatuur tegelijk
  • sRGB-kleurwerk zoals fotobewerking, video en contentcreatie na lichte kalibratie

Minder geschikt voor

  • Competitive gaming: 60 Hz, geen VRR, en 14 ms input lag maken snelle schutters onaangenaam
  • HDR-productie en home cinema: geen HDR-ondersteuning en geen brede Adobe RGB-dekking

Meer over dit product

Paneel in de praktijk: standaard groenig, sRGB-modus wél schoon

Het IPS-paneel (LG.Display LM270WQ8-SSA1) komt uit de doos in de standaard ‘Standard’ modus en die is in reviews gemeten ronduit matig: een gemiddelde greyscale dE van 4,7 en een te lage gamma van 2,10 die in donkere tinten voor lichte schaduwverlies zorgt. Wie in de OSD de sRGB-preset kiest, ziet een wereld van verschil: gamma volgt nu de sRGB-curve, white point zit op 6505K en de gemiddelde dE daalt naar 1,0. De Dell-fabriekskalibratie wordt in de doos met een rapport per exemplaar meegeleverd, en die belooft dE onder 2 in zowel sRGB als Rec.709.

Kleurwerk: 95% DCI-P3 uit de doos, 100% sRGB na emulatie

De W-LED-backlight dekt volgens Dell 100% sRGB en 95% DCI-P3, en reviewers die het paneel doormeten komen op ongeveer 96,6% DCI-P3 en 92,5% Adobe RGB. Wie de standaardmodus gebruikt voor SDR-content, krijgt oververzadigde kleuren in rood- en groentinten. De ingebouwde sRGB-emulatie knipt dat netjes terug naar 97,1% sRGB en levert een dE-gemiddelde van 1,2. Voor Adobe RGB-kritisch foto- of printwerk is de dekking volgens TFTCentral net te krap, dus dat blijft een concessie. Met een colorimeter en CalMAN halen reviewers een gekalibreerde dE van 0,57, wat de monitor competitief maakt met duurdere referentieschermen.

USB-C als dock: 90W voeding plus RJ45 plus KVM in één kabel

De hoofdpoort is USB-C 3.2 Gen 2 met DisplayPort Alt Mode, datasnelheid van 10 Gbps en 90W Power Delivery. Daarmee laad je een gemiddelde 14-inch zakelijke laptop volledig op, terwijl beeld, data en netwerk via dezelfde kabel lopen. De RJ45-aansluiting op de achterkant ondersteunt MAC pass-through, PXE Boot en Wake-on-LAN, wat Dell-rijders in een bedrijfsomgeving direct herkennen. De Auto KVM schakelt volgens de review automatisch over naar een tweede aangesloten pc zodra die actief wordt, en via PiP of PbP toon je beide bronnen tegelijk. Voor wie met één USB-C-kabel van laptop naar bureau wil, is dit de duidelijk meerprijs bovenop de goedkopere U2722D (zonder USB-C) waard.

Standaard en behuizing: vierzijdig randloos en zeer verstelbaar

De U2722DE is aan alle vier de zijden randloos: 1 mm zwarte kunststof rand plus een 6,5 mm paneelrand voor de beeldstart, waardoor een dubbele opstelling met twee van deze schermen naadloos aansluit. De standaard levert 150 mm hoogteverstelling, -5°/+21° tilt, -45°/+45° swivel en een volledige 90° pivot, allemaal soepel en zonder speling. TFTCentral vindt het OSD-joystickje aan de achterkant net iets te ver van de rand, waardoor je er naar moet zoeken; eenmaal gevonden werkt het snel. Er is geen Kensington-slot inbegrepen bij de prijs, maar wel een aansluiting voor een apart slot. Ingebouwde speakers ontbreken, opvallend voor een monitor in deze prijsklasse, en dat is een minpunt dat in meerdere reviews terugkomt.

Gaming: 60 Hz, geen VRR, en de Fast-modus veroorzaakt halo’s

Het scherm is niet voor gaming gebouwd en dat is duidelijk te merken. De verversingssnelheid is 60 Hz, er is geen Adaptive Sync en geen G-Sync module, dus variabele refresh rate ontbreekt volledig. TFTCentral mat de G2G-responstijd in de Normal-modus op 10,4 ms zonder zichtbare overshoot. De Fast-modus brengt dat terug naar 6,7 ms, maar de review waarschuwt expliciet voor pale halos en merkbare overshoot, en raadt die modus af. De totale input lag ligt op 14,1 ms, waarvan circa 9 ms signaalverwerking, en dat maakt het scherm ongeschikt voor competitieve shooters of racegames. Voor een rustige strategiespel of RPG na werktijd is het bruikbaar, maar wie regelmatig gamet, kijkt beter naar een 120Hz+ of 1440p-scherm met VRR.

OSD, garantie en stroomverbruik

Het OSD biedt een brede set aan modi, PiP/PbP-instellingen, USB-switching en custom namen voor de inputs, maar geen gamma-instellingen. Dell Display Manager voegt daar applicatiegebaseerde vensterindeling en KVM-beheer aan toe, handig voor wie meerdere pc’s aan één scherm knoopt. De garantie is 3 jaar Advanced Exchange plus de Premium Panel Guarantee (geen dode pixels in de garantieperiode), wat in deze klasse niet standaard is. Het stroomverbruik is 20,4 W in gebruik en 0,5 W in stand-by volgens de Dell-specificatie. ComfortView Plus verschuift de blauwe piek naar 455 nm in plaats van hem simpelweg te dimmen, wat volgens Dell minder belastend is voor de ogen zonder de kleurtemperatuur op te offeren.

Vergelijk dit product met alle monitoren in ons overzicht.

Redactie PCBuildMate

Deze producttekst is gebaseerd op fabrieksspecificaties en onafhankelijke reviews en is opgesteld volgens onze redactieregels. Prijzen en beschikbaarheid komen rechtstreeks van de webshops en we werken ze minimaal twee keer per dag bij. Wij testen hardware niet zelf.

Vergelijkbaar

Reviews

Dit product heeft nog geen goedgekeurde reviews.

Schrijf een review

€ 632,00 bij Bol.com incl. verzending · 2 winkels
Bekijk
Dell UltraSharp U2722DE 27" Monitor (zilver)

Dell UltraSharp U2722DE 27" Monitor (zilver)

Vergelijken

    Voeg tot zes monitoren toe; zodra er twee in de lade zitten, zet je ze naast elkaar.

    Nog een monitor kiezen Vergelijk

    Jouw build

    Dell UltraSharp U2722DE 27" Monitor (zilver)